Www.odkup pohledavek.com

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií a marketingu.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Www.odkup pohledavek.com

Odkup pohledávek

Nakupujeme pohledávky za fyzickými osobami. . Postoupením pohledávek získáváte okamžitý provozní kapitál a zbavujete se zdlouhavé administrativy. . Hlavní stránka Služby Odkup pohledávek
intrum.com/cz/sluzby/financni-sluzby/odkup-pohledavek/

Balance sheet 2 - detail rozvahy ~ Burzian - akcie a investice

Pohledavky - pohledavky by taky priblizne mely kopirovat vyvoj vynosu, nicmene je dulezite se podivat i na opravne polozky k pohledavkam, ktere nam vlastne rikaji, jak je spolecnost schopna se domoci svych penez ve forme pohledavek.
burzian.com/2010/08 alance-sheet-2-detail-rozvahy.html

Správa pohledávek, odkup směnek, odkup pohledávek...

Obchodní společnost I. C. Finance Corp., s. r. o., se zabývá správou pohledávek, odkupem směnek, odkupem pohledávek a poradenstvím v oblasti pohledávek a závazků, včetně oddlužení fyzických osob podle insolvenčního zákona.
finance-cz.com/prodej_pohledavek.html

Finance - právo

Hypoconsulting – Váš rádce v hypotékách http://www.hypoconsulting.cz/ (PR: 4/10 | SR: 40/100 ) Poradenské služby v oblasti hypoték a úvěrů. Výběr správné banky a optimálního úvěrového produktu.
rejstrikfirem.com/finance-pravo/?od=90

Správa a vymáhání...Globalinkaso.com

. vymahani konfliktu reseni mista pohledavek volna vymahani najemneho neplatici najmu neplatici, Vymáhání pohledávek, vymáhání pohledávek praha, pohledávky, odkoupení pohledávek, mimosoudní vymáhání pohledávek, odkup pohledávek
globalinkaso.com/

Článek | Maxis Group, a.s.

Odkup pohledávek Obchodní společnost MAXIS GROUP, a.s. nabízí k odkupu pohledávky v celkové výši 1.500.000,- Kč. . Nabídky a dotazy směrujte následně na mail: odkuppohledavek@maxisgroup.cz.
maxisgroup.cz/portal/clanek-3.html

Uvolňované - domény .tez.cz » 2010 » Červen - Seznamy...

Domény budou z registru vyřazeny. Domény budou z registru vyřazeny. Domény budou z registru vyřazeny. Domény budou z registru vyřazeny. Domény budou z registru vyřazeny.
uvolnovane-domeny.tez.cz/2010/06

Buyout of Receivables - factoring-english

We offer excellent knowledge of factoring possibilities, we will optimize your requirements for the needs of factoring financing, we will help to find other possibilities for your operational financing.
factoringeu.com/odkup-pohledavek

Hanácká Pohledávková s.r.o. - Odkup pohledávek

Samotnou cenu za odkup pohledávky se snažíme nastavit vždy tak, aby její výše byla přijatelná pro obě strany obchodu v závislosti na jejím stáří, bonitě dlužníka ve spojení s požadavkem zákazníka.
pohledavka.com/odkup-pohledavek.html

Vymáhání pohledávek v ČR - seminář - EXACTORS

· zadáte jméno/firmu dlužníka nejprve s diakritikou a pak bez diakritiky postupně na www.google.com (google archivuje starší stránky a má propracovanější systém vyhledávání), dále zadejte odkazy přes archiv www.altavista.com,
sites.google.com/site/offshorerhine/Home/vymahani-pohledavek-v-cr